Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Εγγραφές στη Σχολή Αγιογραφίας “Η Αγία Γλυκερία” της Μητροπόλεώς μας. ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Εγγραφές στη Σχολή Αγιογραφίας “Η Αγία Γλυκερία” της Μητροπόλεώς μας. 12 Σεπτεμβρίου 2017 ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ “Η ΑΓΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ” ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΜΑΣ. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΟΙ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ (γράφει ο Ανδρέας Σελήσιος) Διανομή επισιτιστικής βοήθειας σε 200 άπορες οικογἐνειες εν όψει Δεκαπενταύγουστου απo την Ιερά Μητρόπολη Διδυμοτείχου Γκιουλέκας: Έως το Πάσχα θα έχει αναβαθμιστεί το Τελωνείο των Κήπων συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.