Με απόφαση Δημάρχου αναστέλλεται η λειτουργία των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Δημοτικής Ενότητας Φερών Δήμου Αλεξανδρούπολης και της Δημοτικής Κοινότητας Συκορράχης την Τετάρτη 12 Ιανουαρίου 2022, λόγω των συνεπειών από την εκδήλωση χιονοπτώσεων και του συνεχιζόμενου παγετού.
Κλειστά τα σχολεία στη Δ.Ε. Φέρων και της Δημοτικής Κοινότητας Συκορράχης
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.