Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ξεκίνησε η προεκλογική περίοδος στο Διδυμότειχο με την ομιλία του υπ. Δημάρχου... ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ξεκίνησε η προεκλογική περίοδος στο Διδυμότειχο με την ομιλία του υπ. Δημάρχου κ. Θεόδωρου Σκίνδρη 7 Σεπτεμβρίου 2018 Ξεκίνησε η προεκλογική περίοδος στο Διδυμότειχο με την ομιλία του υπ. Δημάρχου κ. Θεόδωρου Σκίνδρη Δείτε στιγμιότυπα ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΟΙ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ (γράφει ο Ανδρέας Σελήσιος) Διανομή επισιτιστικής βοήθειας σε 200 άπορες οικογἐνειες εν όψει Δεκαπενταύγουστου απo την Ιερά Μητρόπολη Διδυμοτείχου Γκιουλέκας: Έως το Πάσχα θα έχει αναβαθμιστεί το Τελωνείο των Κήπων συνδεθείτε Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας το όνομα χρήστη σας ο κωδικός πρόσβασης σας Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ Ανακτήστε τον κωδικό σας το email σας Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.