Το μεσημέρι του Σαββάτου 13 Οκτωβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε η παράδοση τριών επιβατικών οχημάτων, δωρεά της Κεντρικής Διοικήσεως Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού στα περιφερειακά τμήματα Ε.Ε.Σ. της Αλεξανδρούπολης, του Διδυμότειχου και της Ορεστιάδας παρουσία του Προέδρου της Κεντρικής Διοικήσεως Ε.Ε.Σ. κυρίου Νικόλαου Οικονομόπουλου.
Παράδοση οχημάτων στα 3 περιφερειακά τμήματα του Ερυθρού σταυρού , στον Έβρο
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.