Η Αντιδημαρχία Καθαριότητας & Πρασίνου του Δήμου Αλεξανδρούπολης , παρέλαβε νέους κάδους εναπόθεσης σύμμεικτων απορριμμάτων , οι οποίοι θα τοποθετηθούν άμεσα σε όλο το εύρος του Δήμου , με σκόπο την εξάπλωση του δικτύου των σύμμεικτων κάδων, την αντικατάσταση των παλιών κατεστραμμένων και την πλήρης κάλυψη όλων των περιοχών του Δήμου με κάδους.
Παραλαβή νέων πράσινων κάδων στο Δήμο Αλεξανδρούπολης
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.