Ακούστε τον επικεφαλή της δημοτικής παράταξης ΑΝΑΣΑ – Δημοτικό Σύμβουλο Αλεξανδρούπολης κ. Παύλο Α. Μιχαηλίδη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Παύλος Α. Μιχαηλίδης: “Χρόνια τα προβλήματα των ανάπηρων στην Αλεξανδρούπολη – Δυσκολία...
Παύλος Α. Μιχαηλίδης: “Χρόνια τα προβλήματα των ανάπηρων στην Αλεξανδρούπολη – Δυσκολία στη μετακίνηση μέσα στην πόλη χωρίς τους φωνητικούς σηματοδότες , κοινωνικό τιμολόγιο της ΔΕΥΑΑ και προβλήματα στάθμευσης”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.