Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Σύλλογος Εργαζομένων Δήμου Αλεξανδρουπολης: “Καταγγέλλουμε την στοχοποίηση του Αντιπροέδρου απο την παράταξη... ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Σύλλογος Εργαζομένων Δήμου Αλεξανδρουπολης: “Καταγγέλλουμε την στοχοποίηση του Αντιπροέδρου απο την παράταξη «Δήμος για όλους Πρώτα Εσύ»” 26 Απριλίου 2021 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Tο 2025 η απευθείας ακτοπλοϊκή σύνδεση Αλεξανδρούπολης-Λέσβου-Χίου Κ.Καραίσκος: «Με την Θράκη δεν ασχολούνται στην Αθήνα, μάλλον γιατί δεν υπάρχει προμήθεια» Λειψυδρία: Τον κώδωνα του κινδύνου κρούουν οι επιστήμονες – 14 δήμοι (μεταξύ αυτών Αλεξανδρούπολης και την Ξάνθης) σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης