Η 25η Οκτωβρίου, είναι η ημέρα αφιερωμένη στην πρόληψη, τη σωστή ενημέρωση και ευαισθητοποίηση αλλά και ημέρα σύμβολο για όλες τις γυναίκες που αγωνίστηκαν και αγωνίζονται με όλες τους τις δυνάμεις απέναντι στον καρκίνο του μαστού.
Ο Δήμος Αλεξανδρούπολης, συμμετέχοντας στην εκστρατεία ευαισθητοποίησης και ενημέρωσης για τον καρκίνο του μαστού, θα προχωρήσει στη συμβολική φωταγώγηση με ροζ χρώμα της πρόσοψης του Δημαρχείου Αλεξανδρούπολης και το αμφιθέατρο Φερών την Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 |
Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Το Δημαρχείο Αλεξανδρούπολης και το αμφιθέατρο Φερών φωτίζονται ροζ για τον καρκίνο...
Το Δημαρχείο Αλεξανδρούπολης και το αμφιθέατρο Φερών φωτίζονται ροζ για τον καρκίνο του μαστού
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.