Ακούστε τον Αντιπρόεδρο του Συλλόγου Δημοτικών Υπαλλήλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης κ. Δημήτρη Παπαδόπουλο σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Δημήτρης Παπαδόπουλος: “Πρέπει να υπάρξει σχεδιασμός για την τοποθέτηση των κάδων. Είναι...
Δημήτρης Παπαδόπουλος: “Πρέπει να υπάρξει σχεδιασμός για την τοποθέτηση των κάδων. Είναι 30 ετών το όχημα πλυντήριο και δεν διαθέτει ζεστό νερό για το πλύσιμο των κάδων”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.