Το Δημοτικό Ωδείο Αλεξανδρούπολης μαζί με το μουσικόφιλο κοινό της πόλης υποδέχθηκαν τη Μεγάλη Εβδομάδα με μία υπεροχή συναυλία στο ύφος των ημερών.
Το θερμότερο χειροκρότημα έδωσαν όλοι όσοι παρακολούθησαν τις 2 καταπληκτικές συναυλίες που έδωσαν τα Μουσικά Σύνολα του Δημοτικού Ωδείου στην καθολική εκκλησία του Αγίου Ιωσήφ στην Αλεξανδρούπολη
Στην συναυλία ακούστηκαν θρησκευτικά έργα των: Bacb , Mozart , Caccini κ.α.
Η σπουδαία και σοβαρή δουλειά του Δημοτικού Ωδείου υπό την διεύθυνση της κ. Μερόπης Κολλάρου εντυπωσίασε για ακόμη μια φορά το κοινό της Αλεξανδρούπολης
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ MAXIMUM FM 93,6