Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το πρωί της Κυριακής 27 Ιανουαρίου 2019 στην Καππαδοκική Εστία η ετήσια εκδήλωση για την κοπή της Βασιλόπιτας του Πολιτιστικού Συλλόγου Καππαδοκών Νομού Έβρου «Οι Τρείς Ιεράρχες” – Τυχερός ο πρώην Βουλευτής Έβρου και υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Αλεξανδρούπολης κ. Μαρίνος Ουζουνίδης
Kοπή της Βασιλόπιτας Πολ. Συλλόγου Καππαδοκών – Τυχερός ο Μαρίνος Ουζουνίδης
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.