Το πρόγραμμα Εθνικού Αλεξανδρούπολης και Έβρου Σουφλίου στη Γ’ Εθνική

Δημοσιεύτηκε στις: at 11:05 πμ
340 0

Την Κοζάνη υποδέχεται στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής (έναρξη στις 27 Σεπτεμβρίου) ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ενώ από την Καβάλα φιλοξενείται ο Έβρος Σουφλίου όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε σήμερα το μεσημέρι στα γραφεία της ΕΠΟ.

Την 9η αγωνιστική θα διεξαχθεί το τοπικό ντέρμπι ανάμεσα σε Σουφλί και Εθνικό, ενώ αμφότερες οι ομάδες της Θράκης παίζουν με τον Άρη εκτός έδρας στον α’ γύρο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης:

1η/18η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Κοζάνη
2η/19η αγωνιστική: Εθνικός Σερρών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
3η/20η αγωνιστική: Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
4η/21η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εορδαϊκός
5η/22η αγωνιστική: Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
6η/23η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
7η/24η αγωνιστική: Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
8η/25η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας
9η/26η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
10η/27η αγωνιστική: ΡΕΠΟ
11η/28η αγωνιστική: Άρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
12η/29η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλας
13η/30η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
14η/31η αγωνιστική: Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
15η/32η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΠΕ Λαγκαδά
16η/33η αγωνιστική: Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
17η/34η αγωνιστική: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Έβρου Σουφλίου:

1η/18η αγωνιστική: Καβάλα – Έβρος Σουφλίου
2η/19η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
3η/20η αγωνιστική: Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου
4η/21η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Α.Π.Ε. Λαγκαδά
5η/22η αγωνιστική: Νέστος Χρυσούπολης – Έβρος Σουφλίου
6η/23η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Απόλλων Καλαμαριάς
7η/24η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Κοζάνη
8η/25η αγωνιστική: Εθνικός Σερρών – Έβρος Σουφλίου
9η/26η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
10η/27η αγωνιστική: Εορδαϊκός – Έβρος Σουφλίου
11η/28η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός
12η/29η αγωνιστική: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου
13η/30η αγωνιστική: Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα
14η/31η αγωνιστική: Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου
15η/32η αγωνιστική: Απόλλων Κρύας Βρύσης – Έβρος Σουφλίου
16η/33η αγωνιστική: ΡΕΠΟ
17η/34η αγωνιστική: Άρης – Έβρος Σουφλίου

Επιμέλεια: Κοσμάς Πανταζής

 

Σχετικά άρθρα