Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

Δημοσιεύτηκε στις: at 27 Νοεμβρίου 2015
394 0

Τους Ηρακλή Αμπελοκήπων και Θύελλα Φιλώτα υποδέχονται Εθνικός Αλεξανδρούπολης και Έβρος Σουφλίου αντίστοιχα στα πλαίσια της 13ης στροφής του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του ομίλου:

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11, 14:30

Καβάλα – Εορδαϊκός

Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Τσαμπαζάκης (Κιλκίς), Αβραμίδης-Σιδηρόπουλος (Κιλκίς)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11, 15:00

Άρης – Καμπανιακός

Διαιτητής: Κυριαζίδης (Έβρου)

Βοηθοί: Τερζόπουλος (Έβρου), Μηναδάκης (Καβάλας)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Διαιτητής: Κουναλάκης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Δημητριάδης (Θράκης), Κούλα (Ξάνθης)

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Καρακασίδης (Θράκης)

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Νατσιούλας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητής: Παπαργυρίου (Πιερίας)

Βοηθοί: Γιαμουζής (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Εθνικός Σερρών – Εθνικός Αγιονερίου

Διαιτητής: Δραγάτης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Σκούρας (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Κοζάνη – Λαγκαδάς

Διαιτητής: Ρίππης (Πρέβεζας)

Βοηθοί: Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)

 

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Επιμέλεια: Κοσμάς Πανταζής

 

Σχετικά άρθρα

H Αλεξανδρούπολη υποδέχθηκε τους δύο Παγκόσμιους Πρωταθλητές της, Δημοσθένη Μιχαλεντζάκη και Δημήτρη Καρυπίδη

Δημοσιεύτηκε από: - 9 Δεκεμβρίου 2017 0
Το απόγευμα του Σαββάτου 9 Δεκεμβρίου 2017 η Αλεξανδρούπολη υποδέχθηκε τους δύο Παγκόσμιους Πρωταθλητές της, Δημοσθένη Μιχαλεντζάκη και Δημήτρη Καρυπίδη,στον…

Συνεχίζονται οι παρεμβάσεις στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Δήμου Αλεξανδρούπολης

Δημοσιεύτηκε από: - 14 Ιανουαρίου 2019 0
Συνεχίζονται οι παρεμβάσεις στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Δήμου Αλεξανδρούπολης. Συγκεκριμένα, κλιματιστικές μονάδες μεγάλης ισχύος έχουν ήδη τοποθετηθεί στο ΤΟΛ Ενόργανης…